Další vzdělávací akce

Letní jazyková soustředění pro děti

 

  • Prázdninové soustředění s angličtinou 2017

LHOTA - SRPEN 2017

I naše druhé letošní soustředění se vydařilo. Tentokrát jsme se staršími dětmi přežívali na opuštěném ostrově uprostřed oceánu, kde jsme ztroskotali. Nakonec nás zachránila skvělá Kanaďanka Karoline, se kterou jsme si dobře popovídali a oprášili naši angličtinu. Opět byla spousta legrace. Pokud vás zajímá, jak takové ztroskotání probíhá, můžete nahlédnout do naší táborové kroniky.

OPATOVICE - ČERVENEC 2017

Čas letí a druhý ročník jazykového soustředění pro děti 1.-4. třídy je za námi. Opět jsme se sešli v Opatovicích. Letošní ročník byl ve znamení kouzlení, fantastických zvířat a létajících košťat. Studovali jsme totiž v Bradavicích - takže nechybělo létání na koštěti, famfrpál, fantastická zvířata v Zapovězeném lese i Kámen mudrců. Navíc jsme stihli i hodiny astrologie (naučili jsme se anglicky slovíčka spojená s počasím), kouzelné lektvary ( o jídle a pití), obludárium (popis osoby, zvířata, životní prostředí) a hodinu cestování v čase a prostoru (dopravní prostředky a cestování). Celý tábor jsme si všichni užili - děti byly báječné, natěšené a hodné. Děkuji tímto především Janě Pavlíkové za pomoc s organizací, našim skvělým prefektům (Jáje Karáskové, Barče Havrlantové, Tomovi a Ondrovi Formánkovým). Také moc děkuji paní Benešové za zásobování proviantem :-) a fotbalistům z Opatovic za poskytnuté zázemí.

  • Prázdninové soustředění s angličtinou 2016

Letos cestujeme kolem světa, trošku se učíme a hlavně si užíváme prázdnin. V pondělí jsme se seznámili, odpluli jsme do Anglie na vlastnoručně vyrobených lodičkách, tam jsme svrhli královnu :-), převzali moc a mohli jsme se vydat do Austrálie. Tam jsme v úterý navštívili korálový útes, ptakopysky, ježury, klokany i protinožce. Středa byla ve znamení Kanady – lovili jsme medvědy, zalyžovali jsme si a naučili jsme se pojmenovat lesní zvířata. Ve čtvrtek jsme se vydali za skřítky do Irska a v pátek jsme našli Lochnessku ve Skotsku. U toho jsme si stihli zopakovat angličtinu, naučit se spoustu nových slovíček a užít si spoustu legrace.